makijazmakijaz2makijaz3


Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 15:00

Aleja Jana Pawła II 7
62-100 Wągrowiec
tel. 514 799 546

Lokalizacja

Pielęgnacja Twarzy - Makijaż Permanentny


Nawiązaliśmy współpracę z dwiema utytułowanymi lingeristkami, dla których największą nagrodą jest uśmiech i zadowolenie klientek. Zapraszamy na konsultację z makijażu permanentnego z Panią Urszulą Józefko

Urszula Józefko 


KALLIMA - Urszula Józefko 

Nazywam się Ula Józefko. Jestem licencjonowaną linergistką z tytułem Elite Long Time Liner zdobytym na szkoleniu w Monachium. Od 2010 do 2014 r. pracowałam w jednym z dwóch w Polsce salonów szkoleniowych Long Time Linera–marki uznawanej za najlepszą na świecie w produkcji sprzętu i pigmentów do makijażu permanentnego. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas organizacji sympozjów z dziedziny mikropigmentacji, szkoleń oraz mistrzostw międzynarodowych w makijażu permanentnym. Jednym z moich najciekawszych doświadczeń zawodowych była podróż do Chin, gdzie dzieliłam się swoją wiedzą z pracownikami nowo powstałej siedziby marki LTL w Pekinie.

W 2014 roku, już jako właścicielka firmy Kallima, zdobyłam tytuł Mistrza Polski Makijażu Permanentnego na targach kosmetycznych Amber Expo w Gdańsku. Największą nagrodą jest dla mnie jednak zadowolenie i uśmiech moich Klientek, które dzięki podkreśleniu ich naturalnego piękna nabierają większej pewności siebie.

Interesuję się wizażem w połączeniu z zagadnieniami analizy kolorystycznej oraz naturalnymi metodami pielęgnacji skóry.Moją misją jest idealne dostosowanie makijażu do typu urody oraz osobowości Klientki.

Chętnie zaprezentuję możliwości jakie daje makijaż permanentny Long Time Liner podczas konsultacji. Zapraszam serdecznie do Gabinetu Styl.


Usta z wypełnieniem i rozświetleniem lip light
  1500 PLN  
Brwi metodą włoskową
1200 PLN
Kreska górna
600 PLN
Kreska górna dekoracyjna
  600 PLN
Kreska dolna
  500 PLN
Pigmentacja naprawcza
  indywidualna

 

 

 

 

 

powrót »

 Przed zabiegiem makijażu permanentnego

Makijaż permanentny potrafi podkreślić wyjątkowość twarzy.

Dzięki niemu:

  • brwi uzyskają naturalny kolor, a technika włosa da efekt ich zagęszczenia,
  • kreski na powiekach sprawią, że oczy staną się bardziej wyraziste i nabiorą pięknego kształtu,
  • delikatne podkreślenie ust poprzez kontur może je powiększyć i nadać piękny kształt,
  • cieniowanie ust wzmocni ich barwę,
  • wypełnienie ust pigmentem sprawi, że staną się pełniejsze, a mimo to naturalne.

Przed zabiegiem wspólnie z klientką określamy kształt i linie które będą korygowane oraz dobieram kolor barwnika uwzględniając typ urody, kolorystykę skóry, oczu i włosów.

Zabieg

Korzystając tylko z wysokiej jakości mineralnych barwników, najnowocześniejszej aparatury  i    13 rodzajów modułów higienicznych (igieł) dostosowanych do wrażliwości i typu skóry klientki mają Panie pewność, że wykonana usługa będzie na bardzo wysokim poziomie.
Na życzenie klientki stosuję środki znieczulające. 

 

Przeciwwskazania

Ciąża, infekcja, łuszczyca, cukrzyca, osoby przyjmujące leki sterydowe, przebyte choroby gałki ocznej, tendencja do stanów zapalnych spojówki, tendencja rodzinna do odwarstwiania siatkówki, niska krzepliwość krwi, spierzchnięte usta.

 

Po zabiegu

Należy pamiętać,że zabarwienie makijażu jest intensywne, nawet przy doborze naturalnych kolorów i w trakcie 4-7 dni miejsce pigmentowane ulega niewielkiemu złuszczeniu. Podczas tego procesu makijaż blednie do 50% wybranego wcześniej koloru.

Klientka otrzymuje szczegółowe wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry po mikropigmentacji.

Właściwa pielęgnacja po zabiegu ma duży wpływ na osadzenie się barwnika w skórze.

Autoryzowany Salon:
wszystkie prawa zastrzeżone gabinetstyl.pl