kriolipoliza


Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 15:00

Aleja Jana Pawła II 7
62-100 Wągrowiec
tel. 514 799 546

Lokalizacja

Kriolipoliza

Co to jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to oddziaływanie ujemną temperaturą na komórki tłuszczowe. Działanie zimna powoduje, że komórki zawieszają swoje czynności życiowe. Wtedy do działania przystępuje nasz własny układ odpornościowy i limfatyczny. Komórki te, w następstwie procesu zapalnego są usuwane bezpowrotnie z organizmu.
Działanie CoolTech opiera się dokładnie na technologii kontrolowanego chłodzenia tkanki tłuszczowej, aż do temperatury -8 stopni C w czasie 70 min, w celu uzyskania efektu estetycznego w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i miejscowej otyłości.

 

Dlaczego wybraliśmy CoolTech?

 • gwarantuje efekty widoczne już po jednym zastosowaniu. Nawet do 30% mniej komórek tłuszczowych w miejscu poddanym kriolipolizie
 • proces redukowania tkanki tłuszczowej jest bezinwazyjny oraz oparty o naturalne procesy metaboliczne
 • posiada status Urządzenia Medycznego, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo
 • pracuje w oparciu o patent własny producenta (EP12382287), firmy COCOON, wiodącego dostawcy urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii
 • urządzenie wyróżnia się unikalną konstrukcją głowic, super-wydajnymi generatorami zimna oraz silną pompą podciśnienia
 • wyposażone jest w specjalne wkładki, którymi można dostosować głowice do mniejszych obszarów

 

Aby kriolipoliza przyniosła oczekiwane efekty muszą zostać spełnione następujące warunki:

 • tkanka tłuszczowa musi zostać schłodzona do temperatury minus 8/9 °C. Temperatura wyższa nie doprowadzi do wymrożenia komórek tłuszczowych, a temperatura niższa może doprowadzić do odmrożenia tkanek. CoolTech gwarantuje uzyskanie właściwej temperatury.
 • optymalna temperatura minus 8/9 °C musi zostać utrzymana w tkance tłuszczowej przez 70 minut. Krótszy czas nie przyniesie efektu. Co prawda, zaraz po zabiegu obwód może być mniejszy, ale spowodowane jest to tylko zwężeniem naczyń krwionośnych i odprowadzeniem krwi w tkanki głębiej położone.
 • obszar zabiegu musi zostać dokładnie wyizolowany poprzez wykorzystanie podciśnienia.
 • podczas zabiegu skóra musi być skutecznie zabezpieczona przed odmrożeniem, poprzez zastosowanie specjalnej maty anty-odmrożeniowej. Jeśli podczas zabiegu skóra nie jest zabezpieczona, oznacza to, że zabieg działa na poziomie zbyt wysokich temperatur, które nie zniszczą komórek tłuszczowych.
   

Autoryzowany Salon:
wszystkie prawa zastrzeżone gabinetstyl.pl