twarz1twarz2twarz3


Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 15:00

Aleja Jana Pawła II 7
62-100 Wągrowiec
tel. (67) 262 44 90

Lokalizacja

Pielęgnacja Twarzy - Zabiegi Environ

Zabiegi Environ

Koktail witaminowy
(witamina A, colosturum, antyoksydanty,
retinol, jonoforeza, ultradźwięki)
  60 min  
  160 PLN  
Zabieg przeciwzmarszczkowy rollcit kosmetyczny
(kwas mlekowy, kwas glikolowy, jonoforeza lub
kwas askorbinowy 20%, ultradźwięki)
  120 min 
  230 PLN  
Roll-Cit Kosmetyczny
(nocna rekonwalescencja) wiecej »
  - min  
  390 PLN
Roll-Cit Medyczny  wiecej »
seria 4 zabiegów

od 2000 PLN

Peelingi ENVIRON

(LACTOGEL) wielowarstwowy wiecej »
  120 min
250 PLN
LAC-PAM GEL, GLAY-PAM GEL wiecej »
  120 min  
  230 PLN  
Podwójny peeling (Double Pell LACM) wiecej »
  120 min  
  250 PLN
Peeling na powieki (mlekowy, glikolowy) wiecej »
  60 min  
130 PLN
KWAS TCA leczenie trądziku młodzieńczego wiecej »
  120 min  
  160 PLN  

ENVIRON® jest pierwszą na świecie firmą KOSMECEUTYCZNĄ, co oznacza, że produkty te posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych.

Kosmeceutyki ENVIRON® zostały opracowane dla ochrony przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami oraz wolnymi rodnikami. Chronią one przed oznakami przedwczesnego starzenia. Kosmeceutyki ENVIRON® dają korzyści wszystkim rodzajom skóry. W produkcji używane są tylko najwyższej jakości składniki, produkty nie zawierają konserwantów, środków koloryzujących oraz zapachowych dla uniknięcia reakcji alergicznych. Nie zawierają wyciągów zwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach. Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie oraz łatwo penetrujące. Kosmeceutyki ENVIRON® są produktami ekstremalnie profesjonalnymi, przystosowanymi do osiągania maksymalnych rezultatów.

Firma Environ po raz pierwszy na świecie poza pielęgnacją gabinetową oferuję zaawansowaną i profesjonalną pielęgnację domową w postaci urządzenia Roll-Cit kosmetycznego działającego na zasadzie mezoterapii domowej.

Firma Environ wykorzystuje w zabiegach urządzenie DF I-Onzyme,która umożliwia przeprowadzenie wyjątkowo skutecznych kuracji odmładzających, dających szybkie i co najważniejsze - trwałe efekty gruntownej odbudowy skóry. Aparatura służy do wykonywania zabiegów jono- i sonoforezy, wykorzystujących kosmeceutyki Environ®. Połączenie tych dwu technik jednocześnie, stanowi unikalny program zwiększający penetrację witamin A i C, Beta-karotenu oraz hormonów wzrostu w głąb skóry, aż o 4000%. Stwarza to niespotykane dotąd możliwości dla zabiegów kosmetycznych i lekarskich.

Leczniczy makijaż Jane Iredale oparty jest wyłącznie na naturalnych minerałach. Dzięki temu zalecany jest po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej jak i do pielęgnacji codziennej.
Stosowanie kosmeceutyków mineralnych Jane Iredale okazało się prawdziwym przełomem w kategorii makijażu. Make-up przestał być jedynie kamuflażem, stał się przede wszystkim sposobem na pielęgnację i leczenie skóry. Kosmeceutyki mineralne Jane Iredale nie powodują alergii. Są odpowiednie zarówno dla skóry problemowej jak i normalnej. Stanowią doskonałą ochronę przeciwsłoneczną.

powrót »

Autoryzowany Salon:wszystkie prawa zastrzeżone gabinetstyl.pl