Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 15:00

Aleja Jana Pawła II 7
62-100 Wągrowiec
tel. (67) 262 44 90

Lokalizacja

Urządzenia Wyszczuplające - STOP Cellulit - Terapia Falą Akustyczną

 

Terapia falą akustyczną AWT® wykorzystuje naturalne mechanizmy naprawcze organizmu, aby poprawić napięcie tkanek. Fale akustyczne fala1chwilowo zwiększają przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu poprawia się wymiana komórkowa. Głównym celem terapii falą akustyczną jest spowodowanie napięcia i formowania się nowej tkanki łącznej, w celu zmniejszenia cellulitu i poprawieniu wyglądu leczonego miejsca.

 

Terapia falą akustyczną (AWT®) wykorzystuje działanie fali ciśnienia, która działa na obie główne przyczyny cellulitu:

  • włókniste przegrody
  • przesuwanie się komórek tłuszczowych

Fala akustyczna przenika przez skórę i tkankę tłuszczową oddziałując na zwłóknione przegrody. Ciśnienie powoduje rozpad kolagenu budującego przegrody i uwalnia skórę czyniąc ją bardziej gładką. Pogrubiona skóra właściwa uniemożliwia wysuwanie się tkanki tłuszczowej, co pozwala zredukować cellulit. Dzięki oddziaływaniu na dwie główne przyczyny cellulitu, AWT® doskonale nadaje się do leczenia tej przypadłości.

 

Leczenie jest szybkie, nieinwazyjne i skuteczne.

 

AWT® w sposób mechaniczny oddziałuje na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w delikatne wibracje i sprawiając, że tkanka rozciąga się i zwiększa swoją elastyczność. W ten sposób poprawia się wygląd skóry.

 

Unaczynienie zwiększa się zapewniając lepszy metabolizm w tkance łącznej. Wywołany stan zapalny powoduje uwolnienie leczniczych przekaźników i namnażanie się komórek tkanki łącznej włóknisto-sprężystej, co prowadzi do odkładania się grubszej warstwy kolagenu w górnych i środkowych partiach skóry.

Oddziaływanie na naskórek i tkankę podskórną

 

Przed AWT:

Powiększone komórki tłuszczowe wypychają się ku powierzchni skóry - są odpowiedzialne za efekt skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności, ułożone pionowo włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z otaczającą je tkanką tłuszczową, co powoduje powstanie nierówności na skórze. Miejscowe krążenie krwi jest bardzo utrudnione.

W trakcie AWT:

Na ciało kieruje się oscylujące fale akustyczne. Ich działanie powoduje, że tkanka łączna się rozluźnia I zwiększa jędrność naskórka. Poprawia się krążenie krwi w tkankach. Fale stymulują produkcje kolagenu, który wzmacnia naskórek i skórę właściwą.

Po AWT:

Skóra i tkanka łączna stają się ponownie elastyczne i jędrne. Faktura skóry trwale się poprawia.

PRZED

W TRAKCIE

PO 3 MIESIĄCACH

Przed

Po

po 3

 

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ 1-2 ZABIEGI W TYGODNIU 6-10 ZABIEGÓW W SERII CZAS ZABIEGU 40-60 MIN
Przeprowadzone badania potwierdzają skuteczność zastosowania AWT® w modelowaniu sylwetki:
- zmniejszenie obwodu o 72% u osób poddanych kuracji
- wyszczuplenie ud o 2,5 – 7 cm
- jędrniejsze nogi u 84% pacjentów
- powierzchnia skóry gładsza o 95% u osób poddanych kuracji

Autoryzowany Salon:







wszystkie prawa zastrzeżone gabinetstyl.pl