Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 15:00

Aleja Jana Pawła II 7
62-100 Wągrowiec
tel. (67) 262 44 90

Lokalizacja

Pielęgnacja Twarzy - Roll-Cit Kosmetyczny (nocna rekonwalescencja) ENVIRON

Tradycyjna aplikacja kremów nie jest w stanie pokonać bariery jaką jest naskórek i dlatego działa tylko powierzchownie. Większość składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych pod wpływem światła ulega utlenianiu i tylko znikomy procent cennych substancji wnika w przestrzenie międzykomórkowe. Barierę tę pokonuje Roll Cit- urządzenie zaprojektowane przez światowej sławy chirurga plastycznego dr Desmonda Fernandesa- twórcę firmy Kosmetycznej Environ.

 

Roll-Cit kosmetyczny, to domowe urządzenie w kształcie wałeczka obrotowego z mikroigiełkami długości 0.2 mm do mikronakłuwania warstwy rogowej naskórka, które ułatwiając wnikanie preparatów ENVIRON w głąb skóry, oraz znacznie przyspiesza proces odmładzania twarzy i ciała.Poprawa wyglądu skóry występuje już po 1 miesiącu regularnego stosowania urzadzenia kosmetycznego Roll CIt wraz z indywidualnie dobranymi kosmeceutykami Environ. Po kilku miesiącach skóra produkując zwiększoną ilość kolagenu, uzyskuje znaczną redukcję zmarszczek, przebarwień, a także silne napięcie zwiotczeń. Wałeczkowanie jest bezbolesne lecz przez pierwsze tygodnie stosowania skóra może nieznacznie puchnąć, szczególnie w okolicach powiek.

Roll Cit Kosmetyczny - rezultat po 12 miesiącach

roll_cit_2.jpg.

Jednorazowe mikronakłuwanie warstwy rogowej naskórka kreuje aż 100 000 razy zwiększoną penetrację aktywnych składników Environ w głąb skóry, co znacznie przyspiesza efekty odmładzania !
Mezoterapia domoawa Roll Cit to gwarancja skutecznych i długotrwałych rezultatów Anti Aging przy niewielkich nakładach finansowych

powrót »

Environ Salon Styl Wągrowiec

Autoryzowany Salon:wszystkie prawa zastrzeżone gabinetstyl.pl