promocje
twarz1twarz2twarz3

Medycyna Estetyczna

Zapraszamy Serdecznie na zabiegi medycyny estetycznej w Naszym salonie.

 

Szanowni Państwo. W związku z ogromnym zainteresowaniem zabiegami medycyny estetycznej oraz dużymi wymaganiami naszych klientów. Miło nam poinformować, iż od Nowego Roku udało nam się nawiązać współprace z wybitnej klasy specjalista. Zapraszamy.

Zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanego z wieloletnim doświadczeniem lekarza są kluczem do idealnego wyglądu. Zabiegi z tej dziedziny są zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry oraz korekty szeroko pojętych defektów estetycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa zdrowotnego pacjenta.

Wypełniacze Juvederm: wysokiej jakości kwas hialuronowy stosowany do wypełniania zmarszczek, korekty kształtu ust czy policzków, a także całościowego modelowania twarzy, czyli Wolumetri.

Nici chirurgiczne PDO, BARB4D, Siholuette Soft, APTOS. Zabieg sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, grubsza, bardziej sprężysta. Równie ważny jest efekt jej stymulacji. Organizm błyskawicznie zaczyna otaczać nitki tkanką włóknistą, czyli produkuje nowe włókna kolagenu i elastyny. Nici są kompatybilne z tkankami i stopniowo się w nich rozpuszczają - tak jak nici podczas operacji.

Mezoterapia igłowa twarzy i skóry głowy: w zależności od potrzeb pacjenta, utrata jędrności, zmarszczki, wiotkość skóry np. Linerase, skóra sucha, poszarzała np. Restylanełysienie Wampirzy lifting Regeneris: zabieg regeneracyjny polegający na wstrzykiwaniu własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w celu rewitalizacji skóry

Botoks: mało inwazyjny zabieg pomagający wygładzić, a nie usunąć, istniejące zmarszczki mimiczne, tj.: kurze łapki, zmarszczki na czole i tzw. zmarszczkę lwią między brwiami. Stosuje się także do uniesienia opadających kącików ust,tzw.zmarszczek palacza nad górną wargą. Botoks blokuje jedynie przewodzenie impulsów nerwowych, które wywołują skurcze mięśni twarzy.

Zabieg powiększania lub modelowania ust: polega na wstrzyknięciu kwasu hliauronowego który odrobinę napnie skórę warg,doda im jędrności i subtelnie powiększy.

Profhilo: innowacyjny preparat, molekuła młodości, do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry zlokalizowanych w środkowej i dolnej części twarzy.

Autoryzowany Salon:Zabiegi na Raty

 

Kredyt na leczenie

wszystkie prawa zastrzeżone gabinetstyl.pl