Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 15:00

Aleja Jana Pawła II 7
62-100 Wągrowiec
tel. 514 799 546

Lokalizacja

Urządzenie Wyszczuplające - Elektrostymulacje

powrót »

  • wyszczuplenie
  • ujędrnienie
  • terapia głębokim ciepłem
     

Dzięki zabiegom elektrostymulacji, możemy spełnić marzenia o pięknej figurze. Jest to jeden z najbardziej efektywnych sposobów ujędrniania tkanki i modelowania sylwetki ciała.
Jedyne 45 minut elektrostymulacji mięśni daje efekt, jak po dwóch, trzech godzinach gimnastyki na siłowni, nie powodując rozrostu mięśni.
Zabiegi elektrostymulacji są bardzo przyjemne, a odczucia przypominają przemienny rodzaj mrowienia, ściągania mięśni. Już po pierwszym zabiegu widoczne są zmiany poprawy elastyczności skóry, polepszenia samopoczucia i nastroju.
W zabiegu wykorzystane jest głębokie ciepło. Wykorzystane są pasy do terapii głębokim ciepłem. Stymulatory natychmiast działają na skórę, podgrzewając ją do 40 st. C. Promieniowanie cieplne zwiększa cyrkulacje, co powoduje rozluźnienie i relaks. Głębokie ciepło również rozluźnia naprężenia mięśniowe i stawy. Przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej.
W efekcie pakiet wykonanych zabiegów polepsza wygląd, poprawia sylwetkę i redukuje obwód bioder, ud. Likwiduje zwiotczenia, stymuluje rozkład tłuszczu. Wzmaga produkcję kolagenu i uelastycznia mikrowłókna. Poprawia metabolizm, stymuluje wydalanie toksyn.

Autoryzowany Salon:
wszystkie prawa zastrzeżone gabinetstyl.pl